29.8.2018 Jupie 6 : 0 Turzovka

Strelci gólov: Ihring 3, Varga, Štefanek, Hrnčiarik

Komentár trénera:

 V zápase proti papierovo slabšiemu súperovi sme dali príležitosť od začiatku hráčom ktorý toho mali menej odohraté. Urobili sme až 7 zmien v zostave.  Do zápasu sme konečne vstúpili aktívne , dobre a presne sme kombinovali , hrali sme sebavedomo a v 12min. bolo 3:0 , keď sa po dvoch prihrávkach Vargu presadil Ihring a samotný Varga strelil jeden gól. Žiaľ pre prvopolčasovú zostavu sa zápas v 20 min. akoby skončil , prestali sme sa pohybovať , nedokázali si presne prihrať a základom katastrofálnej 20 minútovky bol nedôraz v súbojoch spoliehanie sa jeden na druhého a neochota zabojovať.

  Po hromadnom prestriedaní sme do druhého polčasu znova vstúpili aktívne , hráči plnili predzápasové pokyny a znovu sme sa dokázali dostávať do streleckých príležitosti, aj keď sme  veľmi veľa 100% nepremenili dokázali sme po pekných kombináciach pridať tri góly ( Štefánek, Hrnčiarik, Ihring).

   Po dlhšom čase som sklamaný z výkonu v druhej polke prvého polčasu . Na druhej strane ma potešila snaha a kombinačnú hru aj pod tlakom súpera , ktorá nám aj vo veľkej väčšine vychádzala a dokázali sme uspokojivo vykombinovať z vlastnej polky až do  streleckého zakončenia akcie. Zápas nám ukázal v čom sa musíme zlepšiť a verím že v najbližšom zápase to už bude o niečo lepšie.

Hodnotenie zápasu