20.10.2018 Jupie 0 : 1 Zvolen
Komentár trénera:

Posledný domáci zápas na jeseň sme nezvládli výsledkovo , ale hlavne herne , čo ma mrzí. Pre rôzne absencie nám chýbalo až 10 hráčov, ale tých čo nastúpili to neospravedlňuje.

Súper sa snažil napádať našu rozohrávku a my sme sa báli hrať !! ... vždy keď sme sa odvážili vykombinovať sa nám to aj podarilo , potom ale vznikol další problém a to je naša neschopnosť ofenzívnych hráčov presne si prihrať  na 5 metrov , sami sa nepochopiteľne dostávame pod stres a lopty strácame už na polke ihriska.  Žiaľ v každom zápase sa nájdu 3-5 hráči ktorý podajú podpriemerný výkon a tak nemôžeme byť úspešný.  Pravidelné rotovanie všetkých 21 hráčov asi budeme musieť ukončiť a hrať budú len tí ktorý si to svojimi výkonmi zaslúžia.

Zvolen si počas celého zápasu nevytvoril žiadnu 100% šancu , jediný gól sme dostali po fatálnom zlyhaní 2 hráčov.   V posledných 2 zápasoch sme inkasovali 5x z toho ani raz nebolo zásluhou súpera, ale našou nedisciplinovanosťou a ľahkovážnosťou.  Dnes sme si ale vyhrať nezaslúžili , pretože sme nepremenili ani tie dve príležitosti ktoré sme si horko – ťažko vytvorili.

Spokojný môžem byť jedine s defenzívou , to je ale málo na to aby sme mohli uspieť. Na druhej strane máme sa v čom zlepšovať a máme na to posledný MZ a celú zimnú prestávku.

Hodnotenie zápasu