27.10.2018 Juventus Žilina 0 : 3 Jupie

Strelci gólov: Spišák, Vaščák, vlastný

Komentár trénera:

Jesennú časť sme zakončili zaslúženým víťazstvom na ihrisku Juventuus  Žilina. Takto nejako si prestavujem výkon mužstva , od začiatku koncentrovane , s nasadením , na hráčoch bolo vidieť že chcú uspieť. Znovu sme mali problémy so zostavou, kedže nám chýbalo až 11 hráčov, ale tí čo nastúpili ukázali že nie je podstatný počet hráčov ale túžba po víťazstve a nasadenie.

Prvý polčas si domáci nevytvorili jedinú streleckú príležitosť, dobre sme sa pohybovali, dostupovali hráčov súpera a boli sme nebezpečný smerom dopredu. Gól sme strelili po ŠS ktorú výborne zahral Spišák a domáci si strelili vlastenca. Nepremenili sme ďalšie dve sľubné príležitosti.

Druhý polčas začali domáci aktívnejšie , ale mi sme výborne zareagovali , nenechali sme sa zatlačiť a boli sme stále nebezpečný dopredu, po rýchlom protiútoku sme Spišákom zvýšili na 0:2. Mali sme aj ďalšie príležitosti , ale skórovali sme až na konci zápasu keď sa individuálne presadil stopér Vaščák, ktorý v tej chvíli hral so sebazaprením na hrote útoku. Domáci si druhý polčas vytvorili  2-3 výborné príležitosti, ale gól sme neinkasovali.

Chlapcom patrí za tento zápas veľká pochvala , škoda že nie stále sa v hlavách dokážu takto pripraviť na zápas . S celou jesennou časťou nemôžem byť na 100% spokojný , tabuľkovo sme síce na 5 mieste, ale výkony v niektorých zápasoch boli slabšie ako som očakával. Na druhej strane tréningová morálka je uspokojivá , škoda viacerých zdravotných problémov. Uvidíme čo prinesie jarná časť, ale určite príde v zime k nejakým zmenám v kádri. 

Hodnotenie zápasu