12.10.2018 Lipt.Mikuláš 4 : 0 Jupie
Komentár trénera:

Do Lipt. Mikuláša sme cestovali už piatok, pretože domáci nemali mať v nedeľu voľnú hlavnú hraciu plochu , lenže deň pred zápasom si spomenuli že ju vlastne prerábajú a že budeme hrať v 25 stupňoch na UT .

  Od úvodu bol zápas vyrovnaný , bez šancí , odohrával sa v strede ihriska , domáci hrozili len zo ŠS , ktorých mali dostatočne veľa ( basketbalový rozhodca) a po jednej z nich sme aj inkasovali , keď sme si nechali za chrbát zabehnúť asi 5tich hráčov a tí s prehľadom skórovali . Druhý gól sme dostali z prísnej ( neexistujúcej) penalty. Na 3:0 domáci zvýšili po chybe v defenzíve , keď sme pochybili v snahe vyriešiť situáciu v 16ke konštruktívne , nie odkopom ( za čo hráčov chválim).

  Do druhého polčasu sme vstúpili aktívne a počas celého sme držali loptu na svojich kopačkách , výborne sme kombinovali , boli nebezpečný, strelili sme aj gól , ktorý pre ofsajd nebol uznaný a v poslednej minúte nám nebol odpískaný PK. Na 4:0 sme inkasovali znovu zo ŠS keď sme znovu nechali nepokrytých domáci hráčov.

  Táto prehra bude pre nás veľmi poučná , pretože sa nám potvrdilo že máme problém pri bránení ŠS , pozitívom je napriek tomu že sme prehrali 4:0 gól nepadol z hry. V posledných zápasoch dostávame veľa gólov, takže v najbližšom zápase by sme to chceli napraviť.

Hodnotenie zápasu