26.8.2018 Lučenec 0 : 3 Jupie

Strelci gólov: Čižmárik 2, Štefánek (11 m)

Komentár trénera:

Do Lučenca sme cestovali s cieľom vyhrať. Pred zápasom sme museli urobiť nútené zmeny v zostave a možno aj preto sme zle vstúpili do zápasu. Zle, resp. vôbec sme sa nepohybovali, chýbala bojovnosť a ochota zabojovať jeden za druhého. Od 10 min. sme postupne začali preberať iniciatívu a hneď sme za to boli aj odmenený gólom, po zakončení Čižmárika. Tento moment nás nakopol a domácich sme vlastne nepúšťali do zakončenia , dobre pracoval stred zálohy a obaja krajný ofenzívny hráči , ktorých navyše dobre dopĺňali obaja krajný obrancovia. Z tlaku sme druhý krát skórovali po Spišákom výborne zahranej  ŠS sa hlavou presadil znovu Čižmárik.

  Do druhého polčasu sme tradične urobili zmeny v zostave a pokračovali sme v ešte väčšom tlaku na domácich , na 0:3 skóroval z PK Štefánek. Na to že sa hralo na ťažkom teréne sme dobre kombinovali, vedeli sme sa dostať do šancí ale ďalší gól sme už nepridali.

  S výkonom sme spokojný , odohrali sme dobrý zápas, dúfam že to nebola len náhoda a v ďalších zápasoch to budeme potvrdzovať. V hľadaní ideálnych postov pre jednotlivých hráčov sme sa výrazne posunuli dopredu a to nás momentálne teší asi najviac. Chlapcov môžem znovu za prístup pochváliť !!

Hodnotenie zápasu