6.4.2019 Martin 5 : 1 Jupie

Strelci gólov: Daxner

Komentár trénera:

Proti favoritovi sme nastúpili nebojácne, aktívne, bojovne a aj keď mali na začiatku domáci viac z hry , postupne sme sa im vyrovnali a až do konca polčasu sme hrali výborne. Vytvorili sme si dve výborné príležitosti ale nepremenili sme ich.

O všetkom rozhodol druhý polčas , ako prvý sme inkasovali po ŠS mi, ale už 2 minúty sme odpovedali rovnakou mincou a hlavou vyrovnal Daxner. Domáci začali postupne preberať iniciatívu, mi sme už nedokázali vpredu podržať loptu a ani byť nebezpečný , ľahko sme ju strácali ,  po brejku sme dostali gól na 2:1 a vzápätí znovu po ŠS (rohu) na 3:1. Nakoniec sme kruto prehrali 5:1 , keď domáci trestali naše chyby.

Na to že sme hrali vonku u druhého mužstva v tabuľke sme 2x inkasovali z brejkov z čoho sa musíme poučiť , pretože z relatívne vyrovnaného zápasu sme odišli u debaklom.

Poučný zápas, 2 góly z brejkov, 2 góly po ŠS a jeden po nedorozumení ( nekomunikovaní) brankára. Nechám sa prekvapiť ako na tento výsledok zareagujú hráči v tréningoch a v nasledujúcom zápase.

Hodnotenie zápasu