15.5.2016 MFK Lokomotíva Zvolen 2 : 0 Jupie

Najhorší začiatok, aký sme si mohli priať. Len čo rozhodca odpískal začiatok zápasu, hneď v 2. minúte po prvej strele na bránu sme dostali gól – 1:0. Z inkasovaného gólu sme sa v krátkom čase dostali herne do zápasu a boli sme lepším družstvom. V ďalších minútach hry sme dobre kombinovali, avšak viazla nám finálna prihrávka, či uspokojivé zakončenie. Z jednej šance sme nastrelili brvno domácej brány, no ani po opakovanej strele sme nedokázali vyrovnať stav zápasu. Po polčase sa obraz hry nezmenil, my sme kombinovali, útočili, snažili sa vyrovnať, no súper dobre bránil, prípadne im pomohlo aj šťastie. Domáci sa ešte viac zatiahli a čakali na možnosť protiútokov. V čase, keď náš tlak mal vrcholiť, nastala situácia, v ktorej bol, pred našim pokutovým územím, evidentne a viacnásobne faulovaný Marko, čo rozhodca z neznámych dôvodov neodpískal a po strate lopty sme sa dopustili faule v šestnástke a museli sme čeliť nariadenej penalte. Tú hráč domácich premenil a aj preto sme vo Zvolene prehrali.