17.8.2014 MFK Lokomotíva Zvolen 1 : 0 Jupie

Do zápasu so Zvolenom, sme vstupovali s tým, že súper bude mať svoju kvalitu, hlavne čo sa týka dobrej fyzickej pripravenosti.

Prvý polčas sme prehrali 1:0, avšak hra patrila nášmu mužstvu, boli sme aktívny, naša hra mala kvalitnú kombináciu, no nie príliš presnú koncovku. Dostali sme sa do štyroch čistých gólových príležitostí, no na naše sklamanie sme nedokázali premeniť ani jednu.

Druhý polčas sa hra výrazne vyrovnala, a pomer šancí respektíve pološanncí sa vyrovnal. Viac sa bojovalo ako hralo, no zápas sa hral hore dole vo vysokom tempe.

Zápas vo Zvolene sme zvládli najmä v prvom polčase, dobre po hernej stránke avšak, výsledok pre nás priaznivý nebol, čo je veľká škoda, pretože gólových šancí sme si vytvorili pomerne dosť.