30.10.2015 MFK Ružomberok 5 : 0 Jupie

Na tento zápas sme išli s cieľom z chuti si zahrať a porovnať sa s absolútne najlepším mužstvom jesene. Bol to trošku aj smolný zápas a ak by sa futbal hral len na jeden polčas, boli by sme úspešní. Na moje prekvapenie sme prvý polčas zvládli úplne perfektne. Chlapci robili presne to čo sme si povedali a polčas sme uhrali nerozhodne 0:0. Po oddychovej prestávke sme urobili hneď na začiatku malú chybu, ktorú súper ihneď potrestal. Následne za tri minúty znova chyba a znovu padol gól a odvtedy bolo na ihrisku už len jedno mužstvo. Chalani sa psychicky zosypali a nepomohlo ani prestriedanie. Neviem ako premýšľajú títo 18 -19 ročný dorastenci, ale nebol to prvý zápas čo sa po jednom góle zložili ako malí chlapci. Celkovo však za prvý polčas poďakovanie.