16.5.2015 MŠK Námestovo 4 : 9 Jupie

Strelci gólov: Nemec 3, Gura 3, Berky, Sihelský, Poliak

Zápas 15 minúta prehrávame 0:4. Zbytočný strach zo súpera,strach hra futbal. Tréneri tesne pred infarktom. Kazdy polčas potiahla jedna partia. Najprv ,,slabšia,, v prvom polčase znízila na 3:4. Lepšia partia nepremenila šance. Nedôrazom ,neochotou behat , kombinovat sa sama dostala do stresu a dostala goly. Po viac nez dôraznom dohovore cez polčas sa hráči konečne zobudili a začali hrat futbal , ktorí vedia hrat. Byt v pohybe, prihrávat si ,kombinovat , narázat si to zrazu po dohovore hráči dokázali robit a súpera doslova prevalcovali. Konečne sa dalo na to pozerat. Skoda , ze tak nehrali od začiatku zápasu, čo ma veľmi mrzí. Mrzia ma aj nepremené šance , ktorích sme ako zvyčajne mali veľa. Zápas dvoch tvári a ja by som rad videl na ihrisku len tú druhopolčasovú.