20.4.2019 Námestovo 2 : 1 Jupie

Strelci gólov: Pienčak

Zápas sa uskutočnil na hlavnom ihrisku MŠK Námestovo. Prvý polčas sme začali zle , ospalo , ustráchane a počas celého polčasu sme sa z toho nedokázali už dostať .Súper bol od úvodného hvizdu dominantnejší na ihrisku. Dostával sa častejšie do vyložených príležitostí. Tu nás veľmi podržal brankár  Chladný, ktorý chytil viacero nebezpečných zakončení súpera. Po prvom polčase bol stav 1:0 pre domácich po góle z rohového kopu. Po polčase sa hra viac vyrovnala avšak aj napriek tomu sa po rýchlom protiútoku znova presadili domáci a zvýšili stav stretnutia na 2:0. Hneď o 2 minúty na to vyšiel rýchli brejk nám a Pienčák upravil  na 2:1. Posledných 15 minút stretnutia sme boli dominantnejší pričom sme si vytvorili niekoľko vyložených šancí. V poslednej minúte zápasu sme po priamom kope skórovali, avšak asistent rozhodcu odmával postavenie hráča mimo hry. Stretnutie sa nakoniec skončilo 2:1.

Výsledok je zaslúžený , domáci boli minimálne o ten gól lepší ale mi nemôžeme do zápasu vstúpiť neaktívne. V ďalšom zápase musíme zlepšiť hlavne vstup do zápasu a byť sebavedomejší. Nás ako trénerom mrzí že na ihrisku ďalšieho TOP mužstva súťaže sme sa znovu nezišli v kompletnom zložení .