11.5.2019 Pohronie 0 : 2 Jupie

Strelci gólov: Alakša, Gajdoš

Na ďalší zápas sme cestovali do Žiaru/Hronom.  Do zápasu sme vstúpili zle , neexistovala kombinácia , slabo sme sa pohybovali ,  nedostupovali sme hráčov a celý polčas sa na našu hru nedalo pozerať. Väčšina hráčov podala podpriemerné výkony a cez polčas som po dlhšom čase musel zvýšiť hlas.

Druhý polčas sme urobili dve zmeny , zmenili rozostavenie a už to bolo o inom, zrazu sme si vedeli prihrať, urobili sme niekoľko pekných kombinácií, prestali sme nakopávať lopty. Musím napísať že veľkú zásluhu na zmene v našej hre mali striedajúci Sklenka, Gajdoš a Chlpek ku ktorým sa postupne pridali aj ostatný hráči. Prvý gól strelil po dobrom otočení ťažiska hry krásnou strelou Alakša a na 0:2 zvýšil po individuálnej akcii Gajdoš. Vytvorili sme si ďalšie výborné príležitosti , ale tie sme už nedokázali premeniť .

Náš prvopolčasový výkon bol pre mňa sklamaním, ale ukázala sa vyrovnanosť nášho kádra a druhý polčas sme už hrali oveľa lepšie. O týždeň nás čaká Dukla BB takže ak chceme byť konkurencie schopný musíme sa o 100% zlepšiť.