15.8.2018 Rakytovce 0 : 4 Jupie

Strelci gólov: Ihring, Špila, Alakša, Varga

Komentár trénera:

Na derby do Rakytoviec sme išli s cieľom minimálne zopakovať výkon zo zápasu v Čadci. V tomto zápase sme boli mi favoritom a preto som bol zvedavý ako sa s touto skutočnosťou dokážeme vysporiadať na ihrisku. Chlapci to ale zvládli a hlavne v prvom polčase sme súperovi nič nedovolili.

 Do vedenia nás dostal tradične Ihring a po rohovom kope sa najlepšie zorientoval Špila a bolo 0:2 . Počas prvého polčasu sme boli aktívny , všetci krajný hráči sa zapájali do útočenia a v týchto priestoroch sme dominovali.

 Do druhého polčasu sme urobili 4 zmeny , ale smerom dopredu to nijako nášmu výkonu neublížilo, stále sme si dokázali vytvárať dobré strelecké príležitosti a dve sme aj premenili , najprv premenil samostatný nájazd Alakša a po rohovom kope sa svojím dôrazom presadil  Varga. Domáci nepremenili PK, ktorý chytil Švarc a tiež si po našich chybách dokázali vypracovať 2-3 výborné príležitosti, ktoré našťastie nedokázali premeniť.

  Víťazstvo je zaslúžené , hra bola uspokojivá , ale stále je čo zlepšovať . Chlapcom musím  za prístup k zápasu pochváliť ak budú takto pokračovať teším sa na ďalšie zápasy.

Hodnotenie zápasu