25.5.2019 Rim.Sobota 0 : 3 Jupie

Strelci gólov: Varga, Spišák, Bezdeka

Komentár trénera:

V Rimavskej Sobote sme zase raz zažili na vlastnej koži zápas ktorý nemal  2 ligové parametre. S úsmevom môžem povedať že bolo dobré že sme nepremieňali svoje príležitosti , pretože za pomerne priaznivého stavu sa domáci aspoň snažili brániť vlastnú 16ku.

 Mi sme hrali našu hru , chlapcom nemám čo vyčítať okrem nepremieňania 100% šancí. Trpezlivo aj keď skoro bez odporu súpera sme kombinovali , otáčali ťažisko hry, pokúšali sa o streľbu s diaľky, centrované lopty. Mohli sme hrať trochu rýchlejšie , ale keď súper nekladie odpor potom je ťažko udržať nasadenie a koncentráciu po celý zápas.

Gólovo sa v prvom polčase po centrovanej lopte presadil Varga. Na 2:0 hneď po prestávke zvýšil Spišák. V druhom polčase dostali príležitosť aj dvaja chlapci z U15 ( Bezdeka, Mikuštiak) a prvý menovaný  zo svojej 5 príležitosti uzavrel na 0:3.

Pre oko diváka nezáživný zápas, pre hráčov zbytočný zápas , napriek tomu chválim chlapcov za prístup !!! . Do konca súťaže nás čakajú 3ja rovnocenný súperi , tak dúfam že sa zdravotne dáme dokopy a odohráme dobré zápasy.

Hodnotenie zápasu