16.4.2016 TJ Jednota Bánová 2 : 1 Jupie

Strelci gólov: Fehér

Začiatok zápasu ako aj celý prvý polčas bol opatrný z obidvoch strán. Minimum šancí, ktoré sme si vypracovali skončili nepresnou finálnou prihrávkou, strelou alebo zákrokom brankára domácich. Naopak úvod druhého polčasu sme nezachytili. Domáci mali prevahu, mali častejšie loptu na svojich kopačkách a hrozili nám najmä centrami zo strán. Po jednom z takých centrov a ruke nášho obrancu v pokutovom území, sme čelili penalte. Tú v 65. minúte domáci hráč premenil a prehrávali sme 1:0. Po inkasovanom góle sa naša hra paradoxne zlepšila, čo o necelých desať minút pretavil do vyrovnávajúceho gólu Fehér – 1:1. Hra sa potom odvíjala predovšetkým medzi šestnástkami obidvoch družstiev. Nebezpečenstvo hrozilo maximálne zo štandardných situácií. Bohužiaľ, v 84. minúte po rýchlej kombinačnej akcii domácich sme inkasovali 2:1. V záverečných minútach sme sa snažili o vyrovnanie skóre, čo sa nám však nepodarilo. Naopak, pri nadmernej snahe a frustrácií videl Marko v priebehu dvoch minút dve žlté karty, tým pádom aj červenú a naše šance na body sa znížili na minimum.