13.6.2019 Zvolen 2 : 0 Jupie

Posledný súťažný zápas v tejto sezóne sa hral v horúcom a sparnom počasí proti celku zo dna tabuľky. Pred zápasom sme si povedali, že nejdeme nič podceniť a budeme hrať naplno. Po úvodnom hvizde rozhodcu bolo očividné, že súper nechce hrať a bol by spokojný aj s konečnou deľbou bodov. Hráči súpera boli fyzicky veľký, ale nie veľmi futbalový, od začiatku zdržiavali hru a nakopávali dlhé lopty na hráčov vpredu. Na začiatku prvého polčasu sme súpera zatlačili a vytvorili sme si aj  niekoľko gólových šancí, ale bez dôrazu pri ich zakončení. V jedenástej minúte po chybnej rozohrávke v našom pokutovom území sme inkasovali gól a od tej chvíle sme sa do konca polčasu prispôsobili tempu hry súpera. Polčas skončil 1:0 v náš neprospech. Do druhého polčasu sme išli s cieľom otočiť výsledok zápasu v náš prospech. Zlepšili sme hru. Súpera sme zatvorili na jeho polovici a vytvorili sme si množstvo gólových šancí, ale bohužial nepodarilo sa ich pretaviť na gól. Z brankára súpera sme urobili hviezdu. Paradoxne sme z ojedinelého protiútoku opäť inkasovali. V závere zápasu sme nepremenili pokutový kop, čím sa len potvrdila naša nemohúcnosť v tomto zápase dať gól. Prehra 2:0 mala pre nás trpkú príchuť ukončenia sezóny. Opäť sa nám potvrdilo, že predohrávané zápasy v strede týždňa počas školy nám nevyhovujú a nevychádzajú podľa našich predstáv.