20.10.2018 Zvolen 0 : 1 Jupie

Posledný domáci zápas jesennej časti sme odohrali z mužstvom zo Zvolena. V tabuľke sme sa bili o piatu priečku s rovnakým množstvom bodov.

Prvý polčas sa hra prelínala zo strany na stranu no nepriniesla nič zaujímavé. Hral sa tzv. šestnástkový futbal. Ku koncu polčasu však hostia pridali na aktivite, ktorá vyvrcholila aj do gólu.

Druhý polčas sa v zostave a formácii urobila par zmien. Tie do hry priniesli zlepšenie to nestačilo to na strelenie vyrovnávajúceho gólu. Veľkú šancu mal Vegh, ktorý nastrelil tyč. Neskôr po centrovaných loptách z krídelných priestorov sme si vytvorili dobré príležitosti, no vytúžený gól neprišiel.

Zápas tak opäť skončil pre nás nepriaznivo, prehrou 0:1. Kvalitu na zdolanie takéto súpera sme určite mali, no správny prístup a odhodlanie zvíťaziť nám v zápase chýbalo.